04.07.2024
Bilans 2024, Podatek VAT 2024

Zarząd Małopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych w Tarnowie zaprasza Głównych Księgowych wraz z Pracownikami działu księgowości na szkolenie pt.:

Zamknięcie bilansowe i podatkowe roku 2024 – BILANS 2024

PODATEK VAT 2024 – PLANOWANE ZMIANY NA 2025

 

Szkolenie odbędzie się w Ośrodku „BOROWY” ul. Jana Pawła II 35, 34-425 Biały Dunajec w dniach 25-27.09.2024r.

Ośrodek BOROWY zlokalizowany jest blisko basenów termalnych: Gorący Potok i Termy Szaflary, z których Goście Ośrodka mogą korzystać z atrakcyjnymi rabatami. Miejscowość Biały Dunajec położona jest blisko Zakopanego (15 min samochodem). Do Ośrodka można dojechać komunikacja publiczną z Krakowa i Zakopanego.

Panel - BILANS 2024 poprowadzi  Pani Wiesława Bajer – Ekonomista, Ekspert w sprawach rachunkowych i podatkowych Spółdzielni Mieszkaniowych, autorka książki „Zamknięcie roku dla SM” i w przygotowaniu „Zakładowego Planu Kont dla SM”, wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, główna księgowa z 35 letnim stażem, czynny lustrator od 1995 roku, posiadająca uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik badań sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej.

Panel – PODATEK VAT poprowadzi Pan Mariusz Unisk – Prawnik, doradca podatkowy nr wpisu 09921, Wiceprezes Instytutu Studiów Podatkowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego UW. Specjalizacja – podatek od towarów i usług, podatki dochodowe, PCC, podatki i opłaty lokalne. Kieruje i koordynuje pracą multidycyplinarnych Zespołów powoływanych do kompleksowej optymalizacji podatkowej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji książkowych na tematy podatkowe, w szczególności „Komentarza do podatku rolnego, leśnego oraz od nieruchomości” oraz „Komentarza do ustawy o podatku od towarów i usług” jest także autorem wielu specjalistycznych artykułów na tematy podatkowe. Od 15 lat uznany wykładowca tematyki podatkowej w zakresie podatku od towarów i usług, Ordynacji podatkowej i podatków i opłat lokalnych. Stały wykładowca Studium dla Doradców Podatkowych w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatków lokalnych. W swojej karierze przeprowadził ponad 1000 szkoleń z zakresu prawa podatkowego.

Koszt uczestnictwa:

- 1999,00 zł/netto /osoba – pokój 1-osobowy

- 1799,00 zł/netto/osoba – pokój 2-osobowy

Dla trzeciej i kolejnej osoby z jednej Spółdzielni rabat 10%.

 

Powyższe promocyjne ceny obowiązuje do 30.08.2024r.

Cena szkolenia obejmuje:

 

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail: szkolenia@mzrsm.pl.

Karta zgłoszenia dostępna na naszej stronie internetowej www.mzrsm.pl w zakładce DO POBRANIA – karty zgłoszeń.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA!

 

 

 

 

Powrót